Perfect Students International

 
YouTube
 

W Danii polecamy 2-letnie studia AP Degree w akademiach lub university colleges. Dają one szybko praktyczną wiedzę oraz kwalifikacje do podjęcia pracy w wybranej dziedzinie. Można też kontynuować te studia do zdobycia licencjatu. Ta oferta jest kierowana do maturzystów oraz tych, którzy chcieliby szybko zdobyć nowe kwalifikacje.

Inną opcją są 3-letnie studia licencjackie na uniwersytecie. Wymagania stawiane kandydatom są trochę wyższe, niż te na akademiach czy university colleges.

Absolwentom z AP Degree lub z polskim licencjatem proponujemy 1,5 roczne uzupełniające studia licencjackie na akademii lub university college. Można uzupełnić wykształcenie lub zdobyć dyplom z nowej dziedziny.

Absolwentom studiów licencjackich w Polsce (lub w innych krajach) oferujemy bardzo dobre 2-letnie studia magisterskie na uniwersytetach duńskich (jako jedyna firma w Polsce).

Chętnie pomożemy Ci dostać się na wybrane studia. Oto, co robimy dla Ciebie:

  • - tłumaczymy dokumenty potrzebne do procesu rekrutacji (nie musicie płacić za tłumacza przysięgłego!)
  • - pomagamy w procesie aplikacji (dopilnujemy, aby wszystkie dokumenty były OK)
  • - pośredniczymy w kontaktach z uczelnią (mamy tam 'szybką ścieżkę' dla naszych klientów)
  • - pomagamy w wyborze najkorzystniejszej drogi edukacji (mamy w tym doświadczenie)
  • - umożliwiamy napisanie testu językowego w naszym biurze (nie musicie stresować się na egzaminach zewnętrznych - dotyczy AP degree)
  • - rozmowy kwalifikacyjne z przedstawicielami uczelni odbywają się w naszym biurze (w miłej atmosferze, z naszym udziałem)
  • - wystawiamy opinię o uczniu dla uczelni (skupiając się na jego mocnych stronach)

Oferowana przez nas pomoc jest bezpłatna.