Perfect Students International

 
YouTube
 

Przedstawicielstwo Szkół Zagranicznych PERFECT działa w Polsce od 1992 roku. Jako pierwsi w Polsce zajęliśmy się promowaniem i organizacją wyjazdów do Australii – nasze doświadczenie w tej dziedzinie to już ponad 18 lat. 4 kolejnych ambasadorów Australii w Polsce wysoko ceniło naszą działalność - odwiedzali oni nasze biura i brali udział w naszych akcjach promujacych Australię (jesteśmy jedyną polską firmą branży edukacyjnej docenioną w ten sposób).

Wraz z naszymi partnerami z innych krajów stworzyliśmy holding Information Planet, który powstał w celu jeszcze lepszej obsługi naszych klientów na miejscu w Australii i w innych krajach.

W skład Information Planet wchodzą dynamiczne i doświadczone zespoły profesjonalistów (zwykle z kilkunastoletnim doświadczeniem) w Australii i poza nią (Nowa Zelandia, Kanada, Brazylia, Peru, Kolumbia, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Słowacja). We wszystkich tych krajach możecie liczyć na naszą pomoc i opiekę.

Z czasem znacznie poszerzyliśmy ofertę edukacyjną. Naszą specjalnością są wyjazdy do Australii, ale też do Nowej Zelandii i Kanady oraz studia w krajach europejskich - w tym głównie bezpłatne studia (w języku angielskim) w Danii i Szwecji.

Ważną dziedziną naszej działalności jest Academic Year Program, pozwalający młodzieży w wieku od 15 do 18 lat, na naukę w szkole średniej w Stanach Zjednoczonych (a także w Europie, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku i Ameryce Południowej) przez rok szkolny lub semestr. Posiadamy największe doświadczenie w tym zakresie (także osobiste), co pomaga nam kompleksowo przygotować młodzież i rodziców do udziału w programie.

Oferujemy także wiele innych programów i szkół na całym świecie – zaczynając od szkół średnich, programu IB, przez colleges i uniwersytety po praktyki zawodowe, kursy językowe, emigrację i podróże.

Naszą misją jest pomóc naszym Klientom odnieść sukces poprzez realizację ich marzeń.

Wybierając się za granicę wybierzcie najlepszą ofertę – mamy nadzieję, że w ten sposób dołączycie do grona naszych zadowolonych Klientów!